Uvoženo samodejno

Badalona – Barça Atlético: Rezultat, povzetek in cilji

20:57Hvala za pozornost in se vidimo naslednjič!

94′Konec je! Barça Atlètic je zmagala z 2-0 pri CF Badaloni z golom Estanisa in napredovala v drugi krog Copa Catalunya

93′Barberà poskusite! Šel je sam in izbral strel namesto podaje Emreju Demirju ali Estanisu in strel je šel višje.

90′dodal tri minute Zmagala bo Barca Atlético

88′Marc Angles, rumen Zasegli Álvara Núñeza

87′Fabio Blanco vztraja! A se zgodi nekaj izsiljenega in domači vratar se svojemu golu izmika

84′Dotaknite se 0-3 Fabio Blanco! Z dobrim strelom je iskal zadetek kot desni zunanji

82′Odlična obrambna reakcija Chadi Riyadha! Dirko je začel v slabšem položaju in na koncu domačemu strelcu preprečil cilj

80′Yotro más pri Barça Atlètic Álvaro Núñez vstopi in Mika Mármol odide

20:4280′-
Več sprememb v Badaloni Cabrera vstopi in Porta odide

76′Tekmec Barça Atlètic v tretjem krogu bi bil zmagovalec San Cristóbal-El Prat

75′Vzemite si odmor za hidracijo Očitajo že vročino

70′Še ena dvojna sprememba v hčerinski družbi Ilias in Roberto odideta in vstopita Fabio Blanco in Víctor Barberà

67′Še ena sprememba v Badaloni Oglejte si Walida Meddeba

64′Dvojna menjava v Badaloni Bilal in Velasco odideta, vstopita pa Peña in Zaid. bilo je 59′

61′Dvojna sprememba v hčerinski družbi Emre Demir in Álex Carbonell vstopita, Txus Alba in Álvaro Sanz pa odideta

59′Estanis Pedrola dvakrat! Prejel je žogo od Txusa Albe, preigral svojega para in zadel z levico. Kakovostna igra, kot pri 0-1, vendar tokrat na levo nogo in ne na desno

59′¡¡¡Goool iz Barça Atlético!!! Zmaga z 0:2 v Badaloni

ni definiran

57′Txus Alba poskuša! Dobra igra v kazenskem prostoru in nizek strel, ki ga vratar posreduje

55′Do poznejše Iliade! Odlična akcija krilnega igralca, z zasukom gležnja je odrezal dva nasprotnika in nit poljubila vratnico

53′Še en drzen odmik od Tenasa Zdaj z levo pestjo po drugem stranskem središču. Badalona opozarja

51′Tenina prva sprostitev! Prvi nevaren napad Badalone na celotni tekmi, s sredinsko stranjo, ki jo je izbil vratar, in odbitim strelom Anglésa

48′Če je prišlo do sprememb v Badaloni Upamo, da vas bomo kmalu obvestili

46′Začenja se drugi del! Brez sprememb pri Barçi Atlético

45+4′Prvi del je končan Zelo resna zmaga Barçe Atlético z 0:1 v Badaloni v Copa Catalunya po zaslugi gola Estanisa

45′Nov kotiček za poslovalnico Toda podaja danes ne predstavlja nevarnosti za ekipo Azulgrana

43′In še en poskus Iliasa od zunaj! Zdaj z večjo močjo kot pri postavitvi. In je tudi blizu pošte

42′Zastrupljena nit Iliade gre le za las! Vsak dan z več zaupanja v levo nogo, ki prihaja iz desne

40′Dolg strel Casadója! Vratar Badalone Marc Arnau z dvema podajama počisti

38′Strategija Marquezove ekipe se ne izide Txujeva nizka podaja Albe je bila prestrežena

37′Bočna napaka, enaka prejšnji proti Estanisu tokrat povzročil Ndiaye

32′Badalona dobro brani center Txus Albe na napačni strani

30′Vzemite si odmor za hidracijo Po prekršku Estanisa s strani je postalo nevarno po nadaljevanju

28′Ilias dokazuje z neposrednim prostim strelom! V sredo je že zadel proti Mestalli, tokrat pa je zgrešil zelo malo, čeprav je bila bolj oddaljena

27′Bitka, prvič rezervirana v Badaloni Izločiti Roberta, ko je že hodil sam

24′Badalona reagira z nekaj podajami v kazenski prostor vendar ne najdem finišerja

20′Estanis, opozorjen Za prekršek na sredini

19′Mikin prisilni finišer po prekršku v kazenskem prostoru

17′Robertu razveljavljen gol Álvaro Sanz, avtor podaje, za ofsajd

14′Iliasov strel z levico je odbil Marc Arnau! Kot Estanis, a na desnem krilu

12′Barça Atlético prevladuje na semaforju in v igri Dobre notranje podaje, ki so se za las končale v nevarnih akcijah

8.’Diounkou je danes desna strans Chadijem Riadom in Miko Mármolom na osrednjem branilcu ter Ndiayejem na levem bočnem branilcu

6′Gol Estanisa Pedrole!! Prejel Ndiaye na levi, rezine v notranjosti in streljanje čez na desni z veliko kakovosti, prilagajanje podnožja droga

6′Odlično od Barçe B!!! Zmaga z 0:1 v Badaloni

3′Vstop prost na mestnem stadionu v Badaloni

2′Santi Alvarez začne v Badaloni z Marcom Arnauom; Adrià Prado, De Marco, Alavedra, Batalla, Porta, Velasco, Cobos, Meddeb, Anglés in Charreh.

1′Začni igro! S sijajnim in drznim driblingom Tenasa v njegovem območju

19:01Ni naključje, da so Àlex Valle, Fabio, Fermín,
Alvaro Nunez in Nil Ruiz sta zamenjava. Peterica je to nedeljo zjutraj trenirala s prvo ekipo
Xavi

18:59Emre Demir vrne na seznam po umiku proti Valencii Mestalli zaradi pretresa možganov

18:58Na klopi hčerinske družbe sedijo Nil Ruiz (p), Álvaro Núñez, Álex Valle, Carbonell,
Emre DemirFavio, Victor Barbera in Fermin

18:56Rafael Marquez Arnau Tenas se začne v Badaloni; Ndiaye, Diounkou, Chadi Riyadh, Mika Marble; Casadó, Alvaro Sanz, Txus Alba;
IliadaRoberto in Estanis

18:53Prenosi na UE Olot so ta teden odpovedani
Josep Cerda j
Saidou Bah

18:53Y
Alex Garrido Ta konec tedna je “padel” v Juvenil A, da bi sodeloval na turnirju VII Villa de Arróniz, kjer je ekipa Barçe osvojila tretje mesto po zmagi nad Real Sociedadom (2-1) in 0-2 v polfinalu – Victory je bil poražen
Danok Bat s cilji
Luzzi j
Angel Alarconki lahko po letu poškodbe spet uživa v dobrem nogometu.

18:51prav tako
Sergi Rosanas V zadnjem trenutku zboli zaradi vnetnega procesa

18:51Rafael Marquez Zaradi poškodb ne more računati na dva pomembna igralca:
Zacharias Ghailanki utrpi poškodbo femoralne biceps leve noge in
Antonio Aranda, s poškodbo sindezmoze levega gležnja. Te odsotnosti se dodajo odsotnostim
Pelayov zadnji fazi okrevanja po poškodbi kolena.

18:49to
Badalonaki bo to sezono tekmoval v tretji federaciji, bo ponovno preizkusil razvoj hčerinske družbe Barça dva tedna pred začetkom skupine II prvega RFEF

18:47Po izločitvi Tona z 0-4 z dvojicami z
Roberto in Emre Demirhčerinska družba Barçe zavrača drugi krog kvalifikacij Copa Catalunya od 19. ure.

18:46Dobrodošli v direktu