SPORT.es

Barça okreva proti Benfici

28.08.2022 ob 14.32 uri

CEST

Ekipa Jesúsa Velasca je zmagala na drugi tekmi mednarodnega turnirja Masters Futsal v Portimau

Novi okrepitvi Antonio (1 gol), Catela (1 gol) in Sergio González (2 gola) so na eni tekmi igrali na dobri ravni

Ekipi azulgrana se je uspelo vrniti po porazu proti Sporting CP na prvi tekmi Record International Masters Futsal. In to jim je uspelo, potem ko so v napeti tekmi premagali Benfico s 4:6.

PODATKOVNI LIST

Rekordni mednarodni masters v futsalu

BEN

FCB

POLOŽAJI

Benfica

André Sousa, Alfonso Jesus, Chishkala, Diego Nunes in Rocha – prvih pet – Figueira (ps), Léo Gugiel (ps), Ferreira, Rómulo, Gonçalo Sobral, Arthur, Bruno Cintra in Jacaré.

Barca

Feixas, A.Coelho, Dyego, Marcenio in Adolfo – začenši s petimi – Alex Lluch (ps), Matheus, Antonio, Pito, Sergio González, Ortiz in Catela.

Vrata

1-0 M.1 Rocha, 1-1 M.4 Adolph, 1-2 M.14 Antonio, 1-3 M.15 Pito, 1-4 M.17 Sergio Gonzalez, 1-5 M.19 Catela, – 5 M.30 Nunes, 2-6 M.31 Sergio Gonzalez, 3-6 M.36 Jacare in 4-6 M.40 Leo Gugiel.

sodnik

TA: Nunes (4′) in Chishkala (8′) / Dyego (4′) in Antonio (4′).

incidentov

Tekma, enaka Record International Masters Futsal, ki bo odigrana v Portimāo Areni.

Tekma se je začela z izmenjavo priložnosti obeh ekip. Benfica je povedla z golom v 1. minuti Vinicij Roche po neuspehu.

Od tu je bila celotna domena Barca. Adolfo v 4. minuti izenačil, medtem ko je eden od podpisov, Antonioki so se ga udeležili Adolfoje povratek dopolnil z drugim golom v 14. minuti.

Barcina igra je bila jasno vsiljena in luč se je podaljšala. prvi je bil zgoraj, ki je povedel na 1:3. kasneje, Sergio Gonzalezz 1-4 po dobrem vazelinu in končno Catela, ki je s suhim in postavljenim udarcem dosegla 1-5. Tudi vratar Alex Bitka Bil je protagonist, saj je ubranil dvojno enajstmetrovko.

Portugalci so po prekinitvi reagirali in igrali z vratarjem. dobro v 30. minuti povišal na 2:5, toda Sergio Gonzalezna prazen gol povišajte na 2:6 v naslednji igri.

Čeprav je intenzivnost igre padla, je Benfica končno uspela nekoliko bolj zaokrožiti elektroniko, preko aligator (3-6, min. 36) j Lev Gugiel (4-6, min 40).

novinci, Antonio (1 zlata) Catela (1 gol) in Sergio Gonzalez (2 gola) so odigrali igro na dobri ravni.