ni definiran

Cadiz – Atlético Madrid: Trofeja Ramón de Carranza

22:58Hvala, ker ste se nam pridružili v tej oddaji. Lahko noč!

22:57IGRE KONEC V NOVI MIRANDILLI. Atlético je premagal Cadiz s 4:1 in osvojil svojo enajsto trofejo Carranza. Goli Morate, Saúla, Wassa in Griezmanna za dominantne Colchonerose. Álvaro Jiménez je dosegel čast za gostitelje.

minuta 92Poskusi znova Mabil. Avstralec, električni, na debiju pusti zelo dobre podrobnosti pred svojimi oboževalci.

minuta 87Dobra igra med Mabilom, zelo aktivna in Arzamendia. Paragvajec poda smrtno podajo in Álvaro Jiménez jo zabije v mrežo.

22:50DOBRO VSE IZ CADIZA. VRATA ÁLVARA JIMÉNEZA.

minuta 85Do palice Llorente! Iz ozadja pride Madridčan, ki se postavi v kazenski prostor in strelja, a žoga zadene vratnico.

minuta 8 3 Atlético je po četrtem golu proti Cádizu, na stadionu in v pokalu, potopil zadnjico v ofenzivno ravnino.

minuta 81Še dve menjavi v Cadizu, ki je že poln otrok. Kikín in Eyong vstopita v taborišče.

minuta 79Grbic je ustavil strel Álvara Giméneza, ki bi lahko bil prvi za Cádiza. Obrnil se je stran od napadalca in sprožil z levo nogo, a zelo varno našel Hrvata.

minuta 77Diarra je poskušal z velike razdalje, a je žoga zletela malo mimo.

minuta 72Odmor za pijačo, ki ga Sergio Gonzalez izkoristi za sedem sprememb. Vstopajo Mabil, Ledesma, Diarra, Alvaro Gimenez, Arzamendia, Mbaye in Pombo. Carlos Martin je zamenjal Witsela pri Atleticu.

minuta 71Bodite previdni, igra se segreva! Lemar in Fali se srečata po nesreči. Na srečo stvari ne gredo predaleč.

minuta 68Za Davida Gila je Witsel po kotu streljal v kazenski prostor.

minuta 6 3 Za Grbiča Lozanov strel z glavo, ki je šel z vsemi nameni tega sveta. Dober strel in dobra obramba.

minuta 61Griezmann in Witsel, Zdaj, ko so to poletje prvič na sredini, so edini igralci, ki so ostali v začetni enajsterici in ostajajo na igrišču.

Vsaj 60Nadomestni vrtiljak pri Atleticu. Kot je bilo načrtovano, Simeone menja ekipo.
Nastop Giménez, Savic, Reinildo, Llorente, Kondogbia, Lemar in Correa.

minuta 58 Cadiz do prečke! José Mari je imel mrtvo žogo v kazenskem prostoru in je s peto šel proti daljši vratnici, a je žoga pristala na lesu.

minuta 56Griezmann je rumen po prekršku nad Albertom Pereo.

minuta 54Cádiz poskuša reagirati, česar sta se dotaknila tretji in četrti gol Colchonerosov.

minuta 51Odličen center iz mladinske ekipe Sergio Díez, ki sredi kazenskega prostora vidi le Griezmanna in iz Francozov strelja proti Davidu Gilu, ki pa mu ne uspe nič. 0:4 za Atletico.

22:14TARČA ATLÉTICA. VRATA GRIEZMANN.

minuta 46jo zbije
30 metrov od Danca in žoga vpliva, da se David Gil, ki je še na igrišču, presenetljivo prikrade v zgornji kot. Simeone se nasmehne s klopi.

22:09TOOOOOOOLLLLAAAAZZZOOOO DANIEL WASS

22:08Drugi del se začenja v Cadizu s spremembami v obeh ekipah. Ledesma in Chust igrata za Davida Gila in Cala pri Cádizu ter Grbic in Sergio Díez za Oblaka in Molino pri Atleticu.

21:52Prvi del se konča v Cadizu. Atlético je zmagal z 0-2 z goloma Morate in Saúla, tokrat sporno. Ekipa rojiblanco je bila očitno boljša proti Cádizu, ki je imel le eno priložnost, tik preden je drugi od vzmetnic prišel na rob odmora.

minuta 47Fali je bil grajan na protestih v Cadizu. Žoga je jasno zadela Saúlovo roko, a tega nista videla niti sodnik niti njegov pomočnik. Z VAR. gol bi bil razveljavljen.

minuta 45Polemika v New Mirandilla. Joao je s prostega strela z glavo poslal na daljšo vratnico, žoga pa je zadela Saúlovo roko, kar je bil odločilni dotik za njegov gol. VAR ni, tako da se zadetek prikaže na semaforju med protesti igralcev Cadista.

21:47GGGOOOOOOLLL IZ ATLÉTICO DE MADRID. JOAO FELIX TARGET.

minute 4 3
Cadiz je pripravljen!

In to dvakrat.
Po razburjenju v okolici je Cala zaključil vratnico, zavrnjenega pa je pobral Lozano, ki je streljal, a se zaletel v Oblaka.

minuta 36 Cadiz poskuša doseči najdaljšo posest, ki jo je imel na celotni tekmi. Tekma se je končala v ofsajdu, a je bilo nevarno.

minuta 32
¡Morata Falls
! Odlično usmerjena kontrola Morate, ki zadene z levico, toda posreduje David Gil in pospravi žogo v kot.

minuta 29Prva sprememba v Cadizu. Alberto Perea vstopi namesto Álexa Fernándeza, ki ni mogel nadaljevati po nevšečnostih, ki jih je utrpel po prekršku nad De Paulom.

minuta 26Atlético še naprej prevladuje tako na semaforju kot v igri. Razmeroma enostavno ukrade in potem dobro kombinira. Dobre minute ekipe za vzmetnice.

minuta 23
Skoraj Griezmann!
Prosti strel, ki ga je izvedel Francoz, je strel zbil blizu vratnice Davida Gila.

minuta 21Rumeni karton za Cala, ker je zrušil Morato, ko je ta skočil na gol po odlični podaji Joaa po dobri ofenzivni kombinaciji Rojiblancosov.

minuta 18Cádiz poskuša imeti igro pod nadzorom, potem ko je Atlético vodil.

minuta 13 Notranji prehod iz
Griezmann
, Morata zmaga Fali v dirki in zadrži svoj boj, da premaga Davida Gila low. Dober gol madridskega napadalca, ki debitira v tej pripravljalni sezoni.

21:15GGOOOOOOLLL IZ ATLÉTICO DE MADRID. VRATA ÁLVARO MORATA,

21:13Min. 11- Prvi pristop do Cadiza. Choco Lozano poskuša presenetiti Oblaka, a žoga zgreši.

minuta 7Do Griezmannove palice! Bil je po sredini z desne in Francoz dobro streljal z glavo, a je žoga treščila v les.

minuta 6Prvi prihod iz Atletica. Nahuel ga odloži iz skupine in David Gil, lokalni strelec in nekdanji mladinec Mattressa, dobi žogo pred Morato.

minuta 4Álex Fernández je naredil prekršek na De Paulu. Rumeni igralec je poškodovan in potrebuje zdravljenje na igrišču.

minuta 1Atlético prihaja s 5-
3-2, z Wassom, Witselom in Hermosom na sredini ter Saúlom in Molino kot pasovoma.

21:03ZAČNITE IGRO V CADIZU!

20:59Atlético de Madrid pa ponuja:

Oblak; Molina, Wass, Witsel, Hermoso, Saul; Koke, DePaul; Griezmann, João Felix in Morata.
Sodnica srečanja bo Andaluzijka Munuera Montero.

20:58Cadiz igra z:
David Gil; Zaldúa, Cala, Fali, Luis Hernández, Pacha Espino; Jose Mari, Alex Fernandez, Alarcon; Lucas Perez in Lozano.

20:58Zanimivo je, da Carranza Trophy tehta 12 kilogramov in meri meter in pol. Zato mora kapetan pri dvigovanju vedno prositi za pomoč soigralce. Zadnjič je to storil
Atlético Madrid Bilo je leta 2015, po zmagi na
betis v finalu za
3-1

20:56to
Atlético Madridje ekipa, ki je z desetimi pokali največkrat osvojila ta prestižni poletni turnir. mu sledi
Cadizz devetimi, ki lahko sledijo današnjim vzmetnicam.

20:55Pozdravljeni in dobrodošli na prenosu Carranza Trophy med Cadizom in Atlético de Madridom na stadionu Nuevo Mirandilla.