Uvoženo samodejno

Lyon PSG v živo

46′Prva sprememba pri Lyonu:

Lepenant zamenja Tolisso.

45′ZlomPSG je odšel z rahlo prednostjo na semaforju, potem ko je Messi napredoval med prvake na začetku tekme. Zabaven prvi polčas z dodatki in čistimi priložnostmi obeh ekip. Lyon se je v minutah raztezal in ustvarjal tudi nevarnost pred vrati Donnarumme. Da vse razjasnimo po prehodu skozi garderobo.

40′PSG se upira z 0:2. Tokrat je nevarno prišel v protinapad, s podajo Messija proti Mbappéju, a šampion akcije ne ustavi.

38′Rumena za Verrattija po težkem dvoboju proti Gustu

33′
Čudovita igra Mbappéja, ki daje svoj pečat. Njegova sredina s Poisonom bo kmalu postala vratarjev avtogol.

30′Dva dobra zadetka Lacazzeteja spredaj, a njegov strel ne prestraši PSG. Lyon, veliko boljši kot na začetku tekme.

28′Toko-Ekambi strelja, ne da bi motil Donnarummo.

24′Dolga posest PSG-ja, kar je dobro zanj, da ponovno prevzame nadzor nad igro.

22′Čista priložnost za Lyon! Lacazette zaključi z glavo nenatančno, le proti Donnarummi. Prvo resno opozorilo za PSG.

19′Prvi strel Lyona je prispeval Dembélé. Zelo široko po izgubi Messija na sredini.

18′Lyon poskuša sprostiti pritisk od zgoraj, vendar je potreben svet, da pridejo iz ozadja. PSG je zelo dobro postavljen na igrišču.

petnajst’Zdaj je Mbappé tisti, ki s suhim nizkim strelom na preizkušnjo postavi vratarja Lyona, ki ga ta zlahka prestreže. Odlična uprizoritev prvaka.

14′PSG se razvija z veliko ustvarjalnosti. Podaja Mbappéja proti Messiju, a mu je zmanjkalo kota in Lopes je njegov strel odbil.

20:5611′-Sergio Ramos z glavo izvaja prvi kot, ugoden za PSG, preko prečke.

10′PSG tik pred golom za 0:2. Še ena tekma, kjer Messi odpre Neymarja, center v osrčju kazenskega prostora, pri čemer niti Argentinec na prvi stopnji niti Fabián Ruiz v odbitem strelu ne dosežeta strela na gol.

5′PSG GOL! Mojstrovina Neymarja in Messija, ki je dobro preigraval pred enajstmetrovko in Argentincu dovolil, da je streljal z notranjo stranjo leve noge: 0:1.

3′Javnost se spopada z Neymarjem, ki je na začetku te tekme že prejel dva prekrška.

1′
Sodnik je Tolisso prejel rumeni karton, ker je prijel Mbappéja.

Tekma se začne na stadionu Groupama!Prva posest je za Olympique de Lyon.

Nogometaši obeh ekip čakajo v tunelu garderobe, tik pred skokom na igrišče …

PSG, brez njihovega Nocoj na stadionu Groupama ne bo navijačev pariške ekipe. Ligue 1 jih je kaznovala, potem ko so v začetku septembra na tribunah Nantesa uporabili dimne cevi in ​​pirotehniko. Policija tako ali tako ne bi odobrila njihovega potovanja v Lyon. Že januarja letos so jima prepovedali isto potovanje: “Zaradi realne in resne nevarnosti spopadov med navijači obeh klubov,” so navedli v ligi.

velika novica Najpomembnejša novica v ekipi Christopheja Galtierja je, da igra Fabián Ruiz. Španec debitira kot začetnik. Francoski trener je že napovedal, da bo vso sezono menjaval, nocoj pa je Vitinhi dal odmor, tako da bo nekdanji igralec Napolija poleg Verrattija zadolžen za ustvarjanje.

Postave že imamo potrjene

Olimpija iz Lyona: Lopes; Gusto, Lukeba, Mendes, Tagliafico; Caqueret, Tolisso, Tete; Toko-Ekambi, Dembele, LacazettePSG: Donnarumma; Sergio Ramos, Marquinhos, Danilo; Achraf, Fabian Ruiz, Verratti, Nuno Mendes; Messi, Neymar, Mbappe

Dobrodošli na neposrednem dvoboju med Olympique de Lyon in PSG!

Velik večer v Franciji med dvema najboljšima ekipama v ligi. Moštvo Christopheja Galtierja čaka težek izziv, ki potrebuje vsaj točko, da ponovno prevzame vodstvo, saj se sooča z ekipo Marseilla, ki je danes popoldne remizirala z Rennesom. Lyon je po porazih proti Lorientu in Monacu v nizu porazov, čeprav upajo, da bodo s podporo svojih navijačev odgovorili proti prvakom.