ni definiran

Numancia – Atletico Madrid v živo

19:51Atlético je izstopil nekoliko nervozen, Numancia pa z veliko močjo, ki je po slabi potezi zgodaj prejela enajstmetrovko
Savič. spremenil ga je
Oblak, ki je zaustavil enajstmetrovko in od tam je ekipa rojiblanco začela rasti. Vrata Lemar in Correa postavljajo zemljišče na sredino in tisto od
Od Paula enakopravno z
Kondogbiana robu počitka, potrdil premoč tistih iz
Simeoneto s 5
3-2 so se na igrišču dobro počutili.

19:48KONEC PRVEGA DELA V MESTU EL BURGO DE OSMA.
3-0 ZA ATLÉTICO PROTI NUMANCII.

minuta 46Strategija Atletica spet deluje.
Lemar izvede kot naprej, kjer
Od Paula zadene dober volej, ki se odbije
Kondogbia in konča zavajajoče
Isma Gil. Skupina vzmetnic je bila lastnik in gospodar zabave.

19:46ATLETICO MADRID GOL

minuta 42Atlético je prvi polčas zaključil zelo dobro, dobro kombiniral in vstopil v polje, kljub temu, da je zgrešil zadnjo podajo in ustvaril čiste priložnosti.

minuta 37 Z drugim golom je premagal Atletico, ki zdaj razmeroma zlahka prevladuje.

minuta 33
2-0 za Atlético
, zahvaljujoč lepemu zadetku Corree. Carrasco je izvajal kot na daljši vratnici, Argentinec pa je stekel nazaj in zadel z voleja z levim bokom, ki ga Isma Gil ni mogel ustaviti.

minuta 32
PAS GOOOOLAAAZOOOO

19:29Min.29 Kot v korist Atlético. Carrasco je s strelom proti vratarju poslal žogo v mrežo. Sodnik izkoristi priložnost in zaključi dvoboj. odmor za pitje.

minuta 26Atlético se trudi najti svoje napadalce. Lemar poskuša iti po sredini, vendar Numancia dobro pokriva vhode v njegovo območje.

minuta 22Velika globoka omedlevica
Lemar do
Correaki poskuša podati sam sebe, namesto da bi streljal prvi, preden vratar pride ven, s čimer izniči nevarnost.

minuta 20Minute, ko se nič ne zgodi, obe ekipi poskušata imeti žogo pod nadzorom. Atlético je brez priložnosti, odkar je Lemar dosegel prvi popoldanski gol.

minuta 15Forma Atletica s 5-
3:2 v obrambi, z
Carrasco
Okrepitev levega pasu in
Reinildo Mandava
kot tretji osrednji branilec.

19:13Min 12. V enem od skladov, kjer so navijači Atletica, se je pojavil transparent z naslednjim sporočilom.
“CR7 NI DOBRODOŠEL“Govorice o morebitni selitvi Portugalca v Atlético so vir pogovorov in polemik.

19:09minuta 91
-0 za Atlético. Correa je videl prihod
Lemar, jo popeljala v vodstvo in z levico sprožila strel z roba kazenskega prostora, ki je zdrsnil skozi zgornji kot vrat Numancie, nepremagljiv začetek. Pravi zadetek Francoza, ki je pred dnevi podaljšal pogodbo pri FC Rojiblanco.

19:08min 8 KAKŠEN ZADET LEMARJA!

19:06min. 7. Prvi poskus Atlético de Madrid.
Lemar Streljaj s sprednje strani območja. Začetek gre gor.

19:06minuta 4
Mario ladja strelja žogo, ki je bila prosta v vratarjevem prostoru
Athletico. Na igrišču se je bolje odrezala Numancia.

19:04Najmanjša. 4.
¡PARA OBLAK! Slovenec je Carrillovo namero uganil in zaustavil najvišjo kazen. Paradon vratarja rojiblanca.

19:03Najmanjša.
3.
Savič
Skočil je, da bi zarezal žogo, ki bi spodnjo črto preletela. Zadel je igralca Numantina, žoga pa je zadela tudi njegovo roko.

19:02Najmanjša.
3.
KAZEN ZA NUMANCIA!

19:00Min. 1. Tekma se začne pri El Burgo de Osma Municipal!

18:59Igralci so že na igrišču.
Atlético razkrije svoj kontroverzen prvi dresz valovitimi črtami, ki so povzročile toliko polemik.

18:53Nasprotnik, ki
Numantiadosegel napredovanje v Prvi RFEF in as
AthleticoPo nekaj dneh dela ga danes čaka prva pripravljalna tekma. V tem smislu ima posteljni vložek prednost. Kot zanimivost označite prisotnost v rdeči ekipi
Ruben Mesa, ki je takrat vodila skozi kamnolom rojiblanca. Extremaduran začne s klopi.

18:51Od treh podpisov, ki jih je
Atlético Madrid Nobeden od njiju v tej sezoni ne bo začel proti Numancii. In eden izmed njih
Samuel LinoDo El Burgo de Osma sploh ni pripotovala. Njegov prestop v Valencio je pri koncu.

18:46Zanimive podrobnosti v enajstih
Diego Simonecon
morata kot strelec v začetni enajsterici na strani
angelski bend.
Griezmann in Cunha bo svojo priložnost čakal tudi na klopi
Witsel. Tehnik se usede
Kondogbia kot ‘5’, čeprav je bil Belgijec v njegovih načrtih že od prvega treninga.

18:43Od leta 2013 do danes je
Spomin na Jezusa Gila igral v letih 2013, 2014, 2015, 2016, 2019 in 2021. Ni imel letne periodike, ker je v akcijah, kot je pandemija, ali na mednarodnih turnejah
Real Madrid o čem so se prepirali
Vicente Calderon. V izdajah 2005 in 2006 je bila izbrana ekipa belih, veliki tekmec prestolnice.
Atletico Madrid, zahvaljujoč dobrim odnosom med obema direktivama.

18:42Witselznak od
Atlético Madrid V letošnji sezoni je bil za Simeoneja stalnica že od začetka pripravljalne sezone. Za vse izpite. Kar je bilo potrjeno v teh prvih nekaj tednih, je to
Simeone je na vrhu
Axel Witzel pri treningu, predvsem pri vajah, povezanih z obrambo, pritiskom, krčenjem prostora in umikom. Argentinec mu je večkrat pojasnil, kaj želi od njega.
holo Še posebej mu je všeč, da je Belgijec preprost v svojih oblikah in zaradi svoje postave zavzame veliko prostora. Ne vozi preveč, krade in hitro in pametno dostavlja soigralcem, ki mečejo igro. Ni bil zaman sredinski igralec z največ uspehi pri prebijanju “Top 5” v Evropi lani. Manj kot je zapletov, manjša je možnost izgube ogrožene žoge na občutljivem področju. In to je nekaj
holoZdaj je prepričan.

Uvoženo samodejno

18:35Ura je že enajst
Atletsko. Oblak; Wass, Gimenez, Savic, Reinildo; Od Paul, Kondogbia, Lemar, Carrasco; Pas j
morata.

18:34No, razlaga je preprosta.
Grad Osma Je rojstni kraj nekdanjega predsednika
Atlético Madrid Jesus Gil y Gil, Oče zdajšnjega največjega delničarja kluba vzmetnic,
Miguel Angel Gil Marin.Na ta način je igra del omenjene trofeje
Spomin na Jezusa Gila, ki letos praznuje že devetič. V svoji najnovejši obliki je bil ta dvoboj vedno potrjen med
Athletico in
Numantianajpomembnejši klub v Sorii, regiji, od koder prihaja nekdanji predsednik.

18:32Mnogi oboževalci bodo opazili, da je ta datum sporen
Grad OsmaV pripravah ekipe rojiblanco je že vrsto let skoraj neomajen, a zakaj je tako? Zaradi
Atlético Madrid običajno praznujejo to prijateljsko tekmo v
Soria za začetek poletnih izpitov.

18:30Colchonerosi bodo odigrali le štiri tekme: danes proti prvi ekipi RFEF, v soboto proti njim
Manchester United v Oslu, Carranza proti
Cadiz 4. avgusta in tri dni pozneje še zadnji pred
juventus v Tel Avivu. Malo prostora za testiranje. Ali kar pomeni isto stvar, vsaka minuta 360′, ki jo bo Atlético odigral to poletje, bo ključnega pomena za Cholove načrte in prispe na najboljši možen način za svoj prvenec v ligi 15. avgusta.
Getafe.

18:25Veliko pričakovanj v tej “novi”
Athleticobolj zaradi medletnega izboljšanja kot zaradi podpisov, v intenzivni predsezoni v smislu dela, a kratki v smislu iger.

18:21Tukaj bo fokus
Griezmannki se želi z dobrim štartom znebiti peke lanske sezone neupravičenih pričakovanj.
Oblak in Lemar Začnejo z obnovitvenimi deli,
Od Paula ali Kondogbia potrebujejo pritisk, da osvojijo položaj in moškim je všeč
Llorente ali Carrasconaredi isto, da ga obdržiš…

18:19veliko pozornosti
Saul in Morahah, ki sta se po prehodu iz enega v dve leti vrnila v disciplino žimnic in katerih kontinuiteta še vedno visi v zraku. Atlético bi sprejel dobro ponudbo, a želi ostati. Ob popoldnevih, kot je danes, lahko začnejo zagovarjati in prepričevati svojo odločitev
Simeone.

18:16Ura je že enajst
Numantika: Isma Gil; Sveti Emetrij, Simič, Axel, Dani Sanchez; Jordi Tur, Tony Arranz, Carrillo, Moha; Oscar G in Mario Ship.

18:14Med odsotnostmi so tisti z
Felipe Augusto Monteiro, Joao Felix, Sergio Camello j
Samuel Linozapiranje njegovega izstopa iz ekipe je povsem možno
Valencia. V primeru
FilipZaradi nevšečnosti je bil izključen. In v tem od
João Felix, ne na silo, saj je imel težave z mišicami večji del predsezone. V primeru
Filipki ga povzroča tendonitis v kolenu.

18:13Tisti, ki je bil tudi na izletu, je bil
Nahuel Molinačakam, ali bo lahko debitiral, saj ekipa v času potovanja uradno ni bila igralec
AthleticoKljub temu, da je že opravil zdravniški pregled in je podpisal pogodbo s klubom Rojiblanco, Argentinec upa na minute v igri, ki bodo odvisne od tega, ali bo podpis pred podpisom ali uraden.
Udinese prižge zeleno luč za igranje, brez uradne objave med klubi.

18:12Pri podpisih vse kaže na to
Axel Witzel bo izpadel iz igre.

18:11Za razliko od običajnega lahko argentinski selektor na premieri računa na skoraj vse igralce, ki bodo v ekipi za igro. Lani so v občini Soriano nastopili le trije prvoligaši:
Oblak, Hermoso in Saulki bi na koncu šel na posojo.

18:09to
Atlético Madrid 22/23 bodo v El Burgo de Osma začeli meriti to sredo
Numantia v kateri
Spomin na Jezusa Gila (19.00,
zlato). Tradicionalni dogodek vsako poletje, ki za ekipo pomeni prvo testno tekmo poletja
Diego Simone v svojem enajstem projektu kot trener rojiblanca.

18:07Buenas tardes. Ime mi je
Javier Garcia Gomara in danes se vam pridružujem pri prenosu prve prijateljske tekme predsezone