Povzetek in cilji tekme Girona – Bolívar (2-0) Costa Brava Trophy 2022

06.08.2022 ob 23.06 uri

CEST

Trofeu Costa Brava se je zaradi izpada električne energije končal dvajset minut prej, kot je bilo pričakovano

Rdeče-beli so zmagali z 2:0 z goloma Castellanosa in avtogolom Guitiána

To soboto je zmagala Girona bolivar Bolivijski skozi 2-0 v 45. izd. nj Trofeja Costa Bravazahvaljujoč golom Castellanos j Guitian Avtogol, v dvoboju, v katerem so Rojiblancosi ves čas prevladovali in se končal z mrkom dvajset minut prej, kot je bilo pričakovano.

PODATKOVNI LIST

Trofeja Costa Brava

GEAR

BIL JE

POLOŽAJI

Girona

Juan Carlos; Monjonell, Juanpe, Terrats (Pau Victor, 67′); Yan Couto, Yangel Herrera (Joel Roca, 31′), Àlex Sala, Miguel Gutiérrez (Àlex Almansa, 57′); Ureña (Biel Farres, 67.), Samu Saiz; in kastiljščina.

bolivar

Cordano; Guitian, Kralji (Sacred, 62′), Martins (Melgar, 46′); Bejerano, Villamil, Justinian, Granell, Fernández; Rodriguez (Miranda, 62′) in Da Costa (Savio, 50′).

Vrata

1-0 M. 19 Španščina. 2-0 M. 52 Guitian (p.).

sodnik

Rjava Aragon (Madrid). TA: Rodriguez (53′), Fernandez (60′) in Justinian (62′).

incidentov

Prijateljska tekma Trophy Costa Brava na Estadi Palamós Costa Brava pred približno 2567 gledalci. Sodnik se je v 70. minuti odločil za prekinitev tekme zaradi izpada električne energije.

To je bila posebna igra za Alex Žito. Vezni igralec bolivar, nekdanji kapetan in legenda rdeče-belih, se je prvič pomeril z ekipo svojih najbližjih. prav tako Michael je debitiral kot začetnik v zadnjih dveh podpisih Gironavenezuelski vezist Jangel Herrera in levo stran Miguel odobritev zap.

bolivarzelo agresiven pod pritiskom na tekmovalnem področju, mu je bilo sprva težko Gironaodločen igrati od zadaj in in Costa Za prvi šok je poskrbel s strelom z boka v glavnini.

Sledil je katalonski odgovor. tati CastellanosVedno pazljivo je prestregel podajo obrambe do vratarja Cordano, ki je hitro reagiral in zaprl pot do vrat. Strel Argentinca z Rabone in brez kota ni zadel.

vse bolj udobno Girona se ustalil v nasprotnem polju in v skupni akciji odprl zadetek. urena prebeg na desnem krilu, Najti velikost usnje rešil ga dal v nasprotno stran, za čevelj iz Miguel odobritev zap. Žoga je zadela vratnico in Castellanos posredoval zavrnitev v omrežje.

Zadetek je vlil samozavest katalonski ekipi, ki je znala potrpežljivo voditi igro in groziti v bežnih prehodih. Najti velikostvseprisoten in nezaznaven v tričetrtinskem pasu, posajen urena ante Cordanoa je strel s konca oplazil vratnico.

To je bila najbolj čista priložnost pred odmorom za vona Michaelkar je prišleku dalo več kot pol ure miru Jangel Herrera Vstopite v Canterano joel roza. V prvi akciji po prekinitvi je bolivar izgubljeno in Costapo poškodbi gležnja in oskrbi klubske zdravniške službe zapustil igrišče.

Po tem incidentu je Girona Dirkal je proti cilju. Cordanoven z zaslužnim ravnim strelom terasepremaknil gol, ki je koncu pripeljal do zadetka Guitian pred lastnimi vrati v prizadevanju za čiščenje neškodljivega centra joel roza.

Spodbujeni s strani številnih bolivijskih navijačev, prisotnih na Estadi Palamós-Costa Brava, bolivar utrdil igro na sredini in odvzel gol Juan Carlos na dveh dražbah od Villamil j Savio, ki ga je domača obramba odbila. Bolivijska stran je bila očitno v vzponu, ko je dvajset minut pred zadnjim žvižgom izpad električne energije prisilil, da se je tekma nepričakovano končala.

To je bila peta prijateljska tekma v pripravljalni sezoni Gironaki je prej zmagal Andora (2-0), remi Peralada (0:0) in izgubili proti Benfica (4-2) in Neapelj (3-1). tiste Michael bo to nedeljo igral proti Kraljeva Zaragoza v La Vinyi (19.00) za zaprtimi vrati zadnja vaja pred začetkom lige.