Uvoženo samodejno

Real Madrid – Betis, Nogomet v živo

minuta 93 BETIS ZAHTEVA KAZEN COURTOIS ZA BORJO IGLESIAS!! Sodnik pošlje nadaljevanje igre pred protestom Verdiblancas

minuta 92to
Real Betis Zožite svoje možnosti
Bernabeukjer pade z 2-1

minuta 90Pet minut popusta na Bernabéu!!

minuta 90Četrta selitev v Real Madrid. Rüdiger zamenja Carvajala

minuta 89to
betis Zdaj pritisnite
Real Madrid vendar ne najde načina, kako bi premagal obrambo merengueja.

minuta 86to
Real Madrid poskušajte imeti žogo za vsako ceno in
preverite Betis v tistih razburljivih zadnjih minutah tekme.

Real Betis Ta se ne predaja in ves čas išče Courtoisov gol

minuta 79Dvojna menjava pri Real Madridu. Ceballos igra za Rodryga, avtorja Real Madrida (2:1), Kroos pa enako za Modrića

minuta 77Drugi odmor za pitje pri igri. Intenzivna vročina se nadaljuje, čeprav je sonce za Bernabéu že zašlo

minuta 75¡¡COURTOIS SE LUCE!! Belgijski vratar nevtralizira strel od daleč
Guido Rodríguez.

minuta 74Srečanje prehaja v ključno fazo. Sledite trenutni zmagi
Real Madrid 2-1 proti njemu
betis

minuta 71 Tri spremembe v enem zamahu pri Betisu! William José, Joaquín in Ruibal zamenjajo Guardada, Juanmija in Sabalyja

minuta 70 MODRIĆ SPET POSKUŠA!! Njegov strel z zunanje strani je zelo malo izgubljen

minuta 69Verdiblancosi zdaj dobro premikajo žogo proti vam
Real Madrid v pričakovanju.

minuta 67Real Betis pripravlja trojno potezo

Vsaj 65 ¡¡RODRYGO PREMAGA RUI SILVA!! Brazilec je zaključil podajo
Fede Valverde, ki je pravkar stopil na igrišče. Vratar Betisa se je dotaknil žoge, a je ni mogel preprečiti, da bi zdrsnila v njegov gol

Vsaj 65 ¡¡¡¡GOOOOL GOOOOOL GOOOOOL DEL REAL MADRID!!!!! (2-1)

minuta 63Prva poteza pri Real Madridu. stoječe ovacije
camavinga se nadomesti z
Valverde

minuta 62 Militao blokira nevaren strel Borje Iglesiasa! Bernabéus je bil deležen ovacij za brazilskega centralnega branilca

Vsaj 60 igra doma in v gosteh med dvema ekipama, ki dajeta vse od sebe na igrišču. Bitka za vodstvo LaLige je velikanska.

minuta 58Ostaja rešen morebitne klofute s strani Tchouaménija. Sodnik se odloči ustaviti igro, da bi poskusil razbremeniti napetost, ki nastaja v igri
Bernabeu.

minuta 58Hiter začetek drugega polčasa med dvema ekipama, ki se sploh ne bosta zadovoljili z izenačenjem Ç(1-1)

minuta 57 Spoznal sem Benzemaja! Pregrada Betis je bila zelo dobro postavljena

minuta 56Rodrygo izzove zelo nevaren prekršek Edgarja na robu kazenskega prostora! Nova priložnost za merengue za ustavljeno žogo

minuta 54Baetik
Juanmi Odgovoril je z novim odličnim strelom. Tekma je super lepa in razburljiva

17:31minuta 54
Rui Silva prevzel impresivno desnico Modrića! Hrvat objokuje, ker je bil zelo blizu zadetka

minuta 53 Strel Álexa Morena, ki ga je Courtois varno ujel!

minuta 51to
Real Betis dobro obvlada žogo proti a
Real Madrid poskuša močno pritisniti

minuta 48 Kakšna priložnost za Real Madrid, da doseže 2-1! Še ena roka previdnosti
Rui Silva z dotikom
Benzema na golovi črti kljub temu, da je bila akcija razveljavljena s prejšnjo roko
Modrić

minuta 47 Benzema se pregreši zaradi velikodušnosti! Francoski napadalec je imel odlično priložnost preizkusiti strel, a je ta podal do Camavinge, ki je na koncu izgubil žogo na robu kazenskega prostora.

minuta 46Ista igralca, ki sta prvi polčas zaključila tako v
Real Madrid kot v
betis

17:22ZAČNE SE DRUGI DEL!!

17:08KONEC PRVEGA POLČASA!! Real Madrid j
betis Po zelo težkem prvem polčasu so na odmor odšli z neodločenim rezultatom (1:1).

17:04vsaj 45-
– Kakšna žoga je bila ukradena Militau Canalesu v nevarni igri proti Verdiblanci! Prikaz moči in izkušenj brazilskega srednjega branilca pri osvajanju žoge.

minuta 43 Prosti strel Alabe je šel predaleč! Real Madrid ne dosega zadetkov iz postavljenih strelov

minuta 43to
Real Madrid še naprej zbira številne prihode v andaluzijskem prostoru v popolnoma odprti igri (1-1)

minuta 39Nov kot v korist Real Madrida

minuta 38 Zelo visoko leglo od Benzema! Spremljajte rezultat 1-1 na semaforju Santiaga Bernabéua

minuta 37 Zelo čist prekršek nad Camavingo v bližini enajstmetrovke! Nova priložnost za belce

minuta 35benzema, Neumorno dela obrambo zeleno-belih. Ne prenehajte se poskušati povezati s tem

minuta 26Obramba zeleno-belih odpravlja nevarnosti

minuta 26Zelo nevaren prekršek v korist Real Madrida!

minuta 25prvi rumeni karton igre za Betis Edgar

minuta 24BENZEMA PRILOŽNOST!! Francozov strel je le zgrešil gol. Zelo lepa in razburljiva tekma na Santiago Bernabéu.

16:40Min 22 – el
Real Betis gre skozi določene trenutke preobremenitve pred pritiskom madridista

minuta 20 ¡¡SPEKTAKULARNI POSTANAK RUI SILVA!! Vratar Betisa je s čudovito roko preprečil, da bi Tchouaméni z glavo povišal na 2:1.

minuta 17 CANALES PRINAŠA DESKE NA VRH!! Remi Verdiblanca je prišel z vmetavanjem Álexa Morena, Borja Iglesias zelo dobro drži žogo v kazenskem prostoru in servira Canalesa, ki je za las premagal Courtoisa (1:1).

minuta 17 ¡¡GOOOOL GOOOOOOL DEL REAL BETIS!!!

minuta 15Zgodnji gol Viniciusa je Real Madridu dal veliko pomiritve

minuta 11
OBVEZNA SPREMEMBA V BETIS!! Louis Henrique se zavzame za poškodovanega fekirja

minuta 10
ŠE VELIKI SPODAJ ZA BETIS!!
fekir zapusti igrišče zaradi fizičnih težav

minuta 9 ¡¡¡¡¡GOOOOOOL GOOOOOL IZ REAL MADRID!!!
Vinicius začne zadetek z vazelinom pred izhodom Ruija Silve po zaključku izjemno globoke podaje
David Alaba. Real Madrid zadel ob prvem prihodu merengueja (1-0)

minuta 8Borja Iglesiasstrelec Real Betisa, začne boj za vse žoge

minuta 5prve težave pri
Carvajal popraviti
fekir. Sodnik ne pokaže morebitnega prekrška v enajstmetrovki Madridčanov.

minuta 5to
Real Betis odšel brez namena, da bi se zaprl v svojo domeno

minuta 4 Ancelotti in Pellegrini, stojijo na svojih klopeh in so že globoko vpleteni v igro

16:16Kapetani iz
Real Madrid ponuditi navijačem Santiago Bernabéu trofeje, osvojene v lanski sezoni: prvake in evropski superpokal. LaLiga je bila ponujena že v zadnjem tečaju.

16:15Odlično vzdušje na tribunah Santiago Bernabéu!

15:53To je Pellegrinijev rekord proti nekdanji ekipi Real Madrida, ki jo je treniral v sezoni 2009/10:
3 zmage, 8 remijev in 12 porazov.

15:33DEJSTVO: Betis je na stadionu Santiago Bernabéu neporažen že 5 zaporednih tekem, potem ko je na stadionu Real Madrida dosegel 2 zmagi in 3 remije

15:21 In to je Betis XI proti Real Madridu:
Rui Silva; Sabaly, Louis Philip, Edgar, Alex Brown; Guido Rodriguez, stražar; Kanals, Fekir, Janez; in Borja cerkve

15:15Zadnja tekma Real Madrid – Betis se je končala z remijem brez golov, odigrana 20. maja

15:13Betis se bo danes Lebrijčanom poklonil na njegovi zapestnici

15:09Sodnik Madrid-Betis bo Sánchez Martínez, v VAR-u pa bo njegov partner Estrada Fernández

15:05Začetna enajsterica po izboru Carla Ancelottija proti Betisu:
Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Tchouameni, Modrić, Camavinga; Rodrygo, Vinicius in Benzema

14:58Moštvo Manuela Pellegrinija gostuje na Santiagu Bernabéu kot edino moštvo, ki je skupaj z Real Madridom zmagalo na vseh tekmah lige Santander, ki jih je odigralo do zdaj.

14:54LAHKO NOČ IN DOBRODOŠLI V ŽIVETI OD