Eden Hazard, Real Madrid

Stanje Edena Hazarda se slabša v Real Madridu: razlogi

Bernabeudigital.com

© Fotografija Federico Titone

Eden Hazard šteje zelo malo Carlo Ancelotti. Čeprav sam tehnik Real Madrid je priznal, da bo igral več kot lani, resnica je, da je belgijski nogometaš le igral 39 minut na prvih petih tekmah sezone. Precej šibka prtljaga, ki jo Carletto poskuša zmanjšati.

“Težko je reči, kdaj bosta igrala Hazard in Asensio. Vem, da lahko računam nanju, vendar ne vem, koliko minut bosta igrala. Spremembe bi morale prinesti energijo na sredini. 1-1 ona to.” je prišel, da bi prinesel več kakovosti naprej, a to ni bilo potrebno, ko je bilo 2:1,” je priznal Ancelotti zadnji novinarski konferenci po pretepanju Real Betis.

PROBLEM HAZARDS PRI REAL MADRIDU

Kakorkoli že, skrb narašča. Nevarnost je še vedno v njem Real Madrid, kljub temu, da je pustil težave z gležnjem za seboj, v vodstvu Merengue pa menijo, da je za njegovo pomanjkanje razvpitosti v ekipi kriv zgolj nogomet. Kot je sinoči poročal Antón Meana v oddaji ‘Carrusel Deportivo’, iz veriga BEv Madridu menijo, da je to problem Nevarnost to je nogomet. Očitno je Belgijec fit in srečen v beli ekipi, vendar nima nogometa, da bi bil relevanten in reden v Chamartínu.

VALVERDE IN RODRYGO ODSTOPITA

ob nepravem času Nevarnostje tudi v dobri formi Rodrygo j Fede Valverdeprvi dve možnosti Ancelotti za desni konec Real Madrid. Tako Brazilec kot Urugvajec sta si zaradi dobrih iger zaslužila večjo vlogo. Pravzaprav sta bila oba protagonista zadetka, ki je madridskemu klubu prinesel zmago betis: Charrúa je asistiral in Carioca je zadel za odločilnih 2:1. Še en pomemben dejavnik, ki sodelovanje še otežuje Nevarnost kot čuvaj.